Panele szklane – Wrocław stawia na elegancję i funkcjonalność

Panele szklane – Wrocław stawia na elegancję i funkcjonalność

Trwałe, stylowe, dające wrażenie większej przestrzeni i o wielu zastosowaniach – właśnie takie są panele szklane. Wrocław i jego mieszkańcy korzysta z nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych. Poznaj zalety i możliwości tych konstrukcji i zamów moduł do swojego mieszkania czy lokalu usługowego.

Panele szklane. Wrocław wybiera praktyczne rozwiązania do kuchni

Panele szklane mogą być wykonane z certyfikowanego szkła hartowanego, które dodatkowo przechodzi proces laminacji – dwie tafle są do siebie przyklejone za pomocą specjalnej taśmy. Takie rozwiązanie stosuje firma Prolinea.

Oferowane produkty posiadają atest Instytutu Szkła i Ceramiki w Krakowie. Co jeszcze wyróżnia panele szklane? Wrocław może korzystać z bogatej oferty wariantów stylistycznych, np.:

  • szkło barwione na wybrany kolor,
  • panele z nadrukiem – np. ulubionym krajobrazem czy zdjęciem świeżych, soczystych owoców lub warzyw,
  • panele transparentne, które przepuszczają promienie słoneczne i pięknie odbijają światło,
  • szkło mleczne, zastosowane w ściankach działowych daje większe poczucie prywatności,

i rozwiązań architektonicznych, takich jak:

  • ścianki działowe dzielące jedno pomieszczenie na część roboczą kuchni i jadalnię,
  • rozległe panele szklane ochraniające ścianę przy kuchence i blacie.

Warto podkreślić, że dzięki opisanym metodom produkcji cała konstrukcja cechuje się dużą wytrzymałością, a to ważne, jeśli chcemy wykorzystać produkt do aranżacji kuchni, w której będzie narażony na działanie wilgoci, gorąca czy częstej dezynfekcji.

Panele szklane do przestrzeni komercyjnej

Ozdoby w kuchni czy ścianki dzielące przestrzeń to niejedyne sposoby zastosowania paneli szklanych. Wrocław jest miastem wielu prężnie rozwijających się biznesów o silnej konkurencyjności, dlatego inwestorzy lokali użytkowych coraz częściej decydują się na nowoczesne, wyróżniające się aranżacje architektoniczne. Dzięki temu firma zyskuje zarówno w oczach pracowników, jak i kontrahentów odwiedzających biuro.

Panele szklane mogą służyć jako ozdoba drzwi szaf w pomieszczeniach recepcyjnych, ścianki działowe w biurach typu open-space lub fronty lad i regałów.

Panele szklane – Wrocław wybiera firmę Prolinea

Chciałbyś zainwestować w panele szklane? Wrocław może korzystać z usług doświadczonej marki Prolinea. Firma zajmuje się każdym zamówieniem w sposób całościowy – od stworzenia projektu dostosowanego do charakteru wnętrza, przez produkcję trwałych konstrukcji, kończąc na montażu w miejscu docelowym. Już dziś zapoznaj się z dotychczasowymi realizacjami i wybierz wariant dla siebie.

Dodaj komentarz