Gdzie kupić przyrządy do laboratorium?

Gdzie kupić przyrządy do laboratorium?

Laboratoria odgrywają kluczową rolę w różnych dziedzinach, takich jak medycyna, przemysł, badania naukowe czy ochrona środowiska. Odpowiednie wyposażenie i surowce laboratoryjne są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania laboratoriów, a jednym z głównych dostawców w tej branży jest przedsiębiorstwo handlowo-usługowe SYL-CHEM. 

Gdzie kupić przyrządy do laboratorium? Poznaj SYL-CHEM

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe SYL-CHEM to firma z branży chemicznej, której historia sięga 2011 roku. Zlokalizowana w Bydgoszczy, firma od samego początku zdobyła uznanie zarówno na krajowym, jak i międzynarodowym rynku. Specjalizuje się w dystrybucji wysokiej jakości produktów do laboratorium, obsługując różne sektory przemysłowe oraz branżę produkcyjną.

Postaw na zaangażowanie w jakość i bezpieczeństwo

Firma SYL-CHEM od zawsze kładzie nacisk na najwyższą jakość oferowanych usług. Współpracuje wyłącznie z renomowanymi dostawcami odczynników chemicznych i wyposażenia laboratoryjnego. Świadectwem tego zaangażowania jest posiadanie i stosowanie systemu jakości PN-EN ISO 9001:2015. Ten standard stanowi gwarancję, że produkty i usługi firmy spełniają najwyższe międzynarodowe standardy. W roku 2023 zakres certyfikatu został rozszerzony o usługi szkoleniowe, co podkreśla zobowiązanie firmy do ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników.

SYL-CHEM – szeroka oferta dostosowana do potrzeb klientów

SYL-CHEM wyróżnia się także bogatą ofertą, dostosowaną do różnorodnych potrzeb laboratoriów z różnych branż przemysłowych. W ofercie znajdziemy produkty chemiczne zarówno do zastosowań laboratoryjnych, jak i produkcyjnych, asortyment do mikrobiologii, szkło laboratoryjne, materiały filtracyjne, sprzęt laboratoryjny oraz artykuły BHP.

Firma aktywnie rozwija również dział związany z pobieraniem próbek. Oferuje szkolenia produktowe w zakresie pobierania próbek wody z różnych źródeł (takich jak baseny, jeziora, ścieki itp.). W asortymencie znajdziemy również środki ochrony indywidualnej oraz produkty do zabezpieczenia przed wyciekami chemicznymi. W trosce o środowisko naturalne SYL-CHEM angażuje się w poszukiwanie ekologicznych rozwiązań, a eksperci firmy przeprowadzają szkolenia produktowe z zakresu zrównoważonego postępowania w laboratoriach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, SYL-CHEM oferuje szkolenia online za pośrednictwem platformy Clickmeeting. To innowacyjne podejście pozwala klientom firmy na zdalne podnoszenie swoich kwalifikacji, dostosowując się do współczesnych trendów i potrzeb rynku.

Dodaj komentarz