Koszula ślubna – jaką wybrać?

Koszula ślubna – jaką wybrać?

Ślub to ten moment w naszym życiu, kiedy chcemy, żeby wszystko udało się idealnie. Nie ma tam miejsca na pomyłki, a już na pewno nie na błędy, których spokojnie można uniknąć. Abyśmy sami czuli się dobrze, nie popełnijmy żadnej modowej gafy. Nie tylko panie bardzo długo szukają wymarzonej sukni ślubnej – dla pana młodego zakup odpowiedniego stroju również może stanowić duże wyzwanie. Jak zatem powinna wyglądać idealna koszula ślubna?

Klasyczna koszula ślubna

Śluby i wesela coraz częściej odbywają się w oryginalnych, nietypowych warunkach. Nie zawsze jest to kościół lub urząd i wynajęta sala. Możemy spotkać się z uroczystościami organizowanymi na świeżym powietrzu, w namiotach lub w wynajętych domkach. Wraz ze zmianą okoliczności, może zmienić się także strój. Nie jest to jednak konieczność – czasami państwo młodzi decydują się na nowoczesne otoczenie, jednak pozostają wierni tradycji w pozostałych kwestiach.

A jaka jest tradycyjna koszula ślubna? Przyjęło się, że pan młody powinien trzymać się bieli. Oczywiście, ten kolor również ma wiele odcieni, dlatego przed dokonaniem zakupu warto porównać wybrany produkt z suknią ślubną partnerki. Największą popularnością cieszą się eleganckie koszule na spinki.

Jednak wygląd koszuli ślubnej to nie wszystko. To jeden z najważniejszych dni w życiu pana młodego, dlatego powinien on czuć się dobrze i komfortowo. Koszula powinna być oczywiście dopasowana (warto przymierzyć różne modele, zarówno regular jak i slim fit), strój musi jednak zapewniać panu młodemu swobodę ruchów. Tym bardziej, że raczej nie zakładamy, że wesele skończy się szybko.

Dlatego w trakcie poszukiwań koszuli ślubnej musimy brać pod uwagę tkaninę, z jakiej została wykonana. Najlepiej sprawdzi się bawełna lub bawełna z domieszką elastanu. Materiał musi być oddychający – jest to cecha szczególnie istotna, jeśli wesele ma odbyć się latem lub w ciepłych, dalekich krajach.

Gdzie kupić koszulę ślubną?

Idealną koszulę ślubną znajdziesz w salonie mody męskiej Modini. Kupisz w nim zresztą nie tylko koszulę z kołnierzem, ale także dopasowaną, szykowną muchę i inne dodatki. Modini będzie również dobrym rozwiązaniem, jeśli przed tobą jeszcze cały proces kompletacji ślubnego stroju. W salonie znajdziesz spodnie garniturowe i smokingowe, buty wizytowe, a także pełne garnitury i smokingi. Jeśli chcesz najpierw zweryfikować jakość produktów na żywo, możesz odwiedzić stacjonarny sklep Modini w Bydgoszczy. W razie potrzeby ewentualna wymiana zakupionych internetowo produktów nie będzie jednak stanowiła żadnego problemu.

Dodaj komentarz