Shutters – okiennice wewnętrzne do Twojego domu

Shutters – okiennice wewnętrzne do Twojego domu

Shutters

Okiennice wewnętrzne shutters zostawiają daleko w tyle klasyczne zasłony i rolety. Nadają wnętrzom niepowtarzalnego i oryginalnego charakteru. Pasują do każdego domu, mieszkania, a nawet biura. Poza niezwykłymi walorami estetycznymi mają wiele funkcjonalnych zalet.

Okiennice shutters wyposażone są w ruchome lamele, dzięki którym możesz regulować ilość wpadającego do pomieszczenia światła. W jednej chwili możesz zmienić wypełniony promieniami słonecznymi salon w zacieniony pokój filmowy. Nadasz pomieszczeniu wyjątkowego klimatu i stworzysz miłą atmosferę. Gra światłem pozwoli ci zorganizować romantyczną kolację przy świecach, bez konieczności czekania na zachód słońca.

Okiennice wewnętrzne shutters składają się z paneli. Panele natomiast składają się z ramy oraz wspomnianych już ruchomych lamel. Lamele występują w różnych szerokościach ustawianych pod zmiennym kątem. Okiennice mogą być składane lub przesuwne. Każde z tych rozwiązań to niebywały design i estetyka. Wybór konkretnego modelu zależy głównie od preferencji klienta i powierzchni jaką dysponuje. W mniejszych wnętrzach lepszym rozwiązaniem będą panele montowane na szynie. Zainstalowane w ten sposób okiennice zajmują mniej miejsca. Mogą się sprawdzić również jako drzwi do szafy wnękowej lub garderoby. Do każdego wnętrza zostanie dopasowane odpowiednie rozwiązanie. Będzie ono nie tylko funkcjonalne, ale też estetyczne.

Innowacyjne rozwiązanie dla Ciebie

Shutters to inwestycja na wiele lat. Decydując się na zakup możesz być pewien, że spełnią twoje oczekiwania. Swoją wytrzymałość zawdzięczają wykonaniu z najlepszych materiałów. Drewniane okiennice, np. z drewna lipowego są odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią i promieniowaniem UV. Ponadto są lżejsze niż w przypadku innych rodzajów drewna. Dzięki temu nie ulegną odkształceniom pod wpływem własnego ciężaru. Zawiasy, które łączą ze sobą poszczególne części okiennic również są zabezpieczone. Możesz być pewien, że nie zardzewieją, a okiennice pozostaną piękne.

Shutters sprawdzą się zarówno w porze letniej jak i zimowej. W upalne dni znacząco poprawią klimatyzację Twoich pomieszczeń. Zimą pozwolą zmniejszyć rachunki za ogrzewanie, ponieważ pomagają utrzymać ciepło w  mieszkaniu. Ponadto okiennice wewnętrzne ograniczą hałas z zewnątrz dzięki skutecznej izolacji. Możesz swobodnie wypocząć w zaciszu własnego domu.

Okiennice shutters jak najbardziej pozytywnie wpływają na stylistykę wnętrz. Jak żadne inne osłony dają poczucie intymności i swobody. Zapewniają doskonałą wentylację niezależnie od pory roku. Zainwestuj w swój komfort!

 

Dodaj komentarz