Wieczna róża

Wieczna róża

Wieczne róże to naturalne kwiaty, które potrafią zachować świeżość przez znacznie dłuży czas niż naturalne róże. Dokładnie mówiąc, wieczne kwiaty są w tanie wytrzymać nawet 2 – 3 lata.

Dzięki długiej żywotności róż jest to idealny pomysł na prezent. Zachowujemy piękno, a jednocześnie prezent jest praktyczny – nie musimy wyrzucać kwiatów po kilku dniach

Na czym polega fenomen wiecznych róż

Wieczna róża oczywiście jest tylko z nazwy wieczna ponieważ po okresie 2 latach róża również może zacząć tracić płatki róż. Jednak jak jest możliwe, aby naturalne kwiaty żyły, aż 2 lata?

Procesowi stabilizacji róży

Wszystko za sprawą poddania róży specjalnemu procesowi stabilizacji, które pozwala jej zachwycać obdarowane osoby przez 2 lata! Podczas procesu stabilizacje róże pozbawione są wody z łodyg i w ich miejsca zostaje dostarczona specjalna substancja, które pozwala zachować róży przepiękny wygląd.

Sam procesowi stabilizacji jest nieszkodliwy i nie powoduje negatywnych skutków.

Na jaką okazję kupić wieczną róże?

Wieczna róże dzięki swoim walorom są idealnym prezentem na większość okazji. Róże najczęściej umieszone są w pudełku prezentowym. Róże i flower box to świetny pomysł i połączenie na:

  • dzień babci
  • dzień matki
  • dzień kobiet
  • walentynki
  • imieniny
  • urodziny
  • prezent bez okazji

Jak dbać o wieczne róże

Wieczne kwiaty to produkt, które nie wymaga od właściciela żadnej pielęgnacji. Oznacza to, że do zasad pielęgnacji kwiatów należy:

  • brak wody
  • brak słońca

Gdzie można kupić wieczne róże

Wieczne róże niestety są produktem wyjątkowym i niestety nie zawsze będziemy w stanie znaleźć w ofercie produktów stacjonarnych kwiaciarni.

Możemy jednak skorzystać z kwiaciarni online lub ze sklepów specjalizujących się tylko w sprzedaży wiecznej róży. Jednym z sklepów gdzie znajdziemy właśnie wieczne róże w flower box jest firma Royal Roses gdzie możemy liczyć na najwyższą jakość róż.

Wysyłka pudełka odbywa się w ciągu 24h dzięki czemu prezent zostanie dostarczony już na drugi dzień, a róże są świeże.

Wieczne róże ile kosztują

Cena wiecznej róży wraz z pudełkiem zaczyna się już kilkudziesięciu złotych, a cena największych boxów może wynosić nawet kilkaset złoty. Wszystko zależy od osobistych preferencji oraz wymagań.

Nie zależnie od ceny wieczne róże również występują w przeróżnych kolorach, ale oczywiście króluje kolor czerwony!

Pamiętaj, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie, a wieczne róże gwarantują wysoką jakość i elegancję. Wieczne kwiaty to idealny prezent dla każdej kobiety!

Dodaj komentarz