Stoiska targowe – jakie są dobre dla małych, a jakie dla dużych firm?

Stoiska targowe – jakie są dobre dla małych, a jakie dla dużych firm?

Targi branżowe to wydarzenia, na których z reguły pojawiają się bardzo różnorodne firmy. Zarówno liderzy branży, jak i średnie oraz małe przedsiębiorstwa, w tym te początkujące (chociaż dużo w tej kwestii zależy od zasad ustalonych przez organizatora). Co oczywiste, w zależności od rozmiaru firmy i jej budżetu, stoiska targowe będą wyglądać inaczej, zarówno pod względem rozmiaru, jak i chociażby wyposażenia.

Ten artykuł przygotowaliśmy z myślą o firmach różnych rozmiarów, które przygotowują się do targów branżowych i zastanawiają się, jaki typ stoiska targowego wybrać. Do wyboru jest bowiem kilka różnorodnych opcji. Wszystkie z nich dokładnie omówimy poniżej, nie pozostaje nam więc nic innego, jak zaprosić Was do dalszej lektury!

Jakie stoisko targowe wybrać dla małej, średniej lub dużej firmy?

W przypadku mniejszych oraz średnich przedsiębiorstw dobrym rozwiązaniem mogą być niewielkie stoiska konferencyjne, składające się z dość niewielkiej ilości elementów, a także stoisko modułowe, które łączy się z kilku niezależnych modułów. Warto skonsultować się z wykonawcą stoisk targowych i przedstawić swoje możliwości finansowe, a z pewnością uda się znaleźć właściwe rozwiązanie. Stoiska konferencyjne i modułowe można wynająć, a nie trzeba ich kupować na własność, w związku z czym obniża się ich koszt.

Jeśli zaś chodzi o wielkie przedsiębiorstwa, tutaj wybijają się dwie opcje: wspomniane już stoiska targowe www.expotextil.pl modułowe oraz stoiska przygotowywane na indywidualne zamówienie. Oba te rozwiązania są warte uwagi i pozwalają stworzyć eleganckie, rzucające się w oczy stoisko, które zachwyci uczestników targów. Stoisko przygotowywane od zera zgodnie z wymaganiami zamawiającego może być nieco lepiej dopasowane do jego wymagań, ale wiąże się też z większym kosztem, więc często nawet duże firmy preferują mimo wszystko stoiska modułowe.

Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę, że dają one duże możliwości personalizacji. Zarówno, jeśli chodzi o układ modułów, jak i o ich zawartość. Zamawiający mają możliwość wybierania interesujących ich elementów spośród szerokiego katalogu wyposażenia stoisk, obejmującego również elementy multimedialne. Można dzięki temu mieć pewność, że ostateczny efekt nie rozczaruje.

Ile kosztuje stoisko targowe?

W zależności od tego, jaki typ stoiska wybierzemy, a także od ustalanych indywidualnie parametrów zlecenia, koszt stoiska targowego (wynajęcia lub kupna) może zamykać się w kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu tysiącach złotych. Żeby poznać dokładną cenę, trzeba umówić się z wykonawcą na konsultację – dopiero po poznaniu szczegółów zlecenia będzie on mógł oszacować jego koszt.

Dodaj komentarz