Kocioł vitodens 222-f – Poznaj nowoczesny piec marki Viessmann!

Kocioł vitodens 222-f – Poznaj nowoczesny piec marki Viessmann!

Wybór odpowiedniego pieca jest niezwykle ważny. Optymalny wybór przekłada się nie tylko na komfort termiczny, ale także i na oszczędności związane z ogrzewaniem. Jednym z lepszych produktów, który dostępny jest na rynku, jest piec Vitodens 222-F. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat – koniecznie zapoznaj się z naszym dzisiejszym wpisem! Zapraszamy!

Kocioł kondensacyjny z wbudowanym zasobnikiem c.w.u. – Vitodens 222-F

Kocioł Vitodens 222-F od innych kotłów Viessmann wyróżnia się tym, że posiada wbudowany zasobnik c.w.u., który jest ładowany warstwowo lub posiada zasobnik z wężownicą rurową. Kocioł kondensacyjny Vitodens 222-F zaliczany jest do nowej generacji kotłów, który jest połączeniem efektywnej gazowej techniki kondensacyjnej oraz wysokiego komfortu ciepłej wody. Przez ekspertów ten kompaktowy kocioł Viessmann uznawany jest urządzenie przyszłości.

Zbiornik w kotłe Vitodens 222-F ładowany jest warstwowo. Zasobnik c.w.u. posiada pojemność 100 litrów lub wężownicowy podgrzewacz c.w.u. o pojemności 130 litrów.

Dlaczego warto wybrać kocioł Vitodens 222-F?

Podejmując decyzję dotyczącą w6tybory danego pieca, powinno przyjrzeć się bliżej jego parametrom technicznym. Najważniejszym elementem każdego pieca jest palnik. W przypadku pieca Vitodens 222-F jest to palnik MatriX-Plus. Zastosowany palnik wyróżnia się wyjątkową efektywnością pracy oraz niskimi emisjami substancji szkodliwych i cichą praca. Pojemnik MatriX został wykonany ze stali szlachetnej. Dzięki temu nie jest on wrażliwy na wysokie temperatury oraz gwarantuje wysoką trwałość i sprawność palnika.

Atutem pieca Vitodens 222-F jest także Lambda Pro Plus! Dzięki niej możliwe jest kontrolowanie jakości procesu spalania. Dzięki niej możliwe jest wydłużenie cykli obowiązujących przeglądów kominiarskich nawet do trzech lat. Lambda Pro Plus pozwala utrzymać wysoką wydajność kotła, a także i obniżyć koszty związane z jego utrzymaniem.

Kocioł Vitodens 222-F

Gdzie korzystnie kupić kotły kondensacyjne Vitodens 222-F?

Jest wiele autoryzowanych punktów handlowych, w których bez problemu otrzymać można oryginalny kocioł Viessmann. Nie wszędzie jednak ceny są przystępne, wybór bardzo duży i nie wszędzie liczyć można na fachowe doradztwo. Z tych względów warto jest postawić na hurtownię hydrauliczną online Proterm z Bydgoszczy, w której znajduje się szeroki wybór kotłów Viessmann.

W ofercie tego sklepu instalacyjnego dostępne są kotły Vitodens 222-F, ale także i wiele innych. Do tych, które cieszą się największym zainteresowaniem zalicza się: Vitodens 100-W, Vitodens 111-F oraz Vitodens 200-W. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą kotłów kondensacyjnych Viessmann oraz części zamiennych i akcesoriów do nich!

Dodaj komentarz